12.12.12 InvestExpo Business Meeting

Każdy przedsiębiorca stoi przed pytaniem, w jaki sposób wyprzedzić konkurencję? Jak więcej zarabiać? Nie gonić, ale wyprzedzić panujące trendy? Wiemy jak ważne jest trzymanie ręki na pulsie i zapoznawanie się z wszelkimi nowinkami, które mogą spowodować, iż przedsiębiorstwo zacznie przynosić więcej zysku.

Dlatego też zapraszamy Państwa – zarządzających przedsiębiorstwami i zainteresowanych innowacjami na konferencję organizowaną przez  Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych oraz Andy Hoz Sp. z o.o. pt. InvestExpo Business Meeting – Innowacyjny Dolny Śląsk!

Celem konferencji, będzie przybliżenie, jakie trendy występują w obszarach uznawanych za najszybciej generujące i przyswajające innowacje – nauce i technice, zarządzaniu oraz komunikacji. Co będzie za chwilę modne, jak wyprzedzić konkurencję? Na co należy zwrócić uwagę? Nad czym się obecnie pracuje? Na te i inne pytania odpowiedzą zaproszeni eksperci.

Co ważne, po zakończonej konferencji, zapraszamy na rozmowy kuluarowe przy kawie i torcie.

Wszystkich zainteresowanych, przedsiębiorców oraz osoby posiadające własne pomysły biznesowe, już dziś zapraszamy na konferencję, która obędzie się w hotelu Radisson Blu we Wrocławiu 12 grudnia.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się na stronie http://investexpo.pl/rejestracja.htmlUdział jest bezpłatny.

Oficjalna strona wydarzenia: www.investexpo.pl

Copyright by Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych
projekt i realizacja: Triso.pl