Baltic Sea Energy Forum

Palanga na Litwie -  Baltic Sea Energy Forum

Baltic Sea Energy Forum to międzynarodowy projekt budowy platformy porozumienia i współpracy krajów Subregionu Bałtyckiego w dziedzinie energetyki, zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Pierwszym jego wydarzeniem, będzie dwudniowa konferencja o charakterze międzynarodowym, która odbędzie się wiosną 2013 roku w Palandze na Litwie, dając początek cyklowi konferencji i spotkań pod tą samą marką w kolejnych krajach nadbałtyckich.

Fundamentalnym założeniem Forum jest skupienie uwagi przedstawicieli środowisk gospodarczych i przedstawicieli rządów, w szczególności krajów Subregionu Morza Bałtyckiego i Federacji Rosyjskiej na wspólnej dyskusji, wymianie informacji i doświadczeń w obszarze energetyki, zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska oraz podjęcia w tym zakresie efektywnej i partnerskiej współpracy.

Wydarzenie będzie miało charakter zamknięty, a do jego udziału zostali zaproszeni istotni przedstawiciele świata polityki i gospodarki.

Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych wraz SCAENT Baltic Media i miesięcznikiem "IQ” jest jego głównym organizatorem.

 

 

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami przez jeden z poniższych sposobów lub skorzystaj z formularza kontaktowego

tel: 668 884 020

e-mail: biuro@ines.org.pl

zobacz mapę
Copyright by Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych
projekt i realizacja: Triso.pl