Creativro

Mamy przyjemność poinformować, że Ponadregionalna Sieć Aniołów Biznesu - Innowacja, została partnerem programu CREATIVRO - Culture of Multimedia.

Celem programu jest wzmocnienie i zintegrowanie firm z sektora multimedialnego (producentów gier elektronicznych, cyfrowych efektów specjalnych i animacji) poprzez zwiększenie ich rozpoznawalności i wiarygodności na rynku globalnym oraz zapewnienie odpowiedniej ilości utalentowanych i odpowiednio wykształconych osób.

W skład kooperacji klastrowej wchodzą takie firmy jak: Can't Stop Games, Tequila Mobile, Techland, Xantus. Zamierzeniem moderowanej przez Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej S.A. współpracy jest stworzenie trwałego interfejsu komunikacji pomiędzy dużymi firmami z branży multimedialnej a nowymi projektami biznesowymi, tworzonymi przez środowisko akademickie.

Zadaniem klastra jest również określenie potencjału rozwoju projektów innowacyjnych w branży multimedialnej. Zadaniem PSAB w powiązaniu klastrowym będzie rozwój tych projektów i przygotowanie pomysłodawców do roli przyszłych przedsiębiorców poprzez dostarczenie profesjonalnego doradztwa biznesowego i usług wsparcia przedsiębiorczości.

 

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami przez jeden z poniższych sposobów lub skorzystaj z formularza kontaktowego

tel: 668 884 020

e-mail: biuro@ines.org.pl

zobacz mapę
Copyright by Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych
projekt i realizacja: Triso.pl