InvestExpo Business Meeting w Warszawie

24 maja br.o godz. 10.00 w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się konferencja gospodarcza InvestExpo Business Meeting pod hasłem „Wiedza. Biznes. Finanse”.

Z uwagi na postępujący rozwój gospodarczy, coraz więcej przedsiębiorstw poszukuje finansowania nowych, coraz bardziej innowacyjnych działań, które przeważnie wymagają wysokiego budżetu. InvestExpo Business Meeting przedstawi alternatywne formy pozyskania tego kapitału. Poruszona zostanie tematyka kapitału wysokiego ryzyka, nowoczesnych produktów bankowych oraz możliwości jakie przedsiębiorcom dostarcza giełda, a w szczególności Rynek NewConnect.

Wysokiej klasy eksperci omówią możliwe do pozyskania formy kapitału w zależności od stadium rozwoju na jakim znajduje się firma. Dzięki ukazaniu korzyści płynących z każdej
z nich, uczestnicy będą mogli zweryfikować oferowane im przez rynek możliwości. Wiedza ta jest szczególnie istotna w dobie globalnego kryzysu, kiedy wiarygodność innowacyjnych przedsiębiorców jest poddana wątpliwości, a klasyczne źródła kapitału stają się coraz trudniej dostępne.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej www.investexpo.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana jest natomiast wcześniejsza rejestracja.

 

Patronat Honorowy

 

                   

Copyright by Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych
projekt i realizacja: Triso.pl