Konferencja Fitz Roy

Szanowni Państwo,

Będąc patronem Konferencji Optymalizacja płynności finansowej, czyli jak zachować i zwiększyć płynność spółki  organizowaną przez Fitz Roy, która odbędzie się 24 kwietnia 2012 w hotelu Radisson Blue Sobieski w Warszawie mamy dla Państwa bezpłatne wejściówki na to wydarzenie.

Konferencja skierowana jest do kadr zarządzających przedsiębiorstw, jak również wszystkich zainteresowanych tematyką płynności finansowej. Wykłady koncentrować się będą wokół zagadnień i problemów dotyczących sposobów utrzymania płynności finansowej firmy w obliczu skomplikowanej sytuacji na rynku oraz związanym z tym ryzykiem.

Zaproszeni przez Fitz Roy eksperci, tacy jak Krajowy Rejestr Długów, Raiffeisen Bank, Kancelaria Notarialna Skarbiec.biz poruszą tematy związane z odpowiedzialnością zarządzających względem płynności spółki czy prawnymi aspektami odzyskiwania należności.

Na konferencji wystąpi również Prezes Instytutu Nauk Ekonomicznych i Społecznych - Przemysław Jura, który poprowadzi prelekcję na temat Zarządzania płynnością finansową w inwestycjach Aniołów Biznesu.

Aby skorzystać z bezpłatnych wejściówek prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres agnieszka.klejne@fitz-roy.pl

W temacie proszę wpisać: Partner INES

Liczba wejściówek jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy !

 

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Program

 

Osoba do kontaktu:

Agnieszka Klejne

agnieszka.klejne@fitz-roy.pl

tel. 534 600 655

www.konferencja.fitz-roy.pl

 

 

Copyright by Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych
projekt i realizacja: Triso.pl