Konferencja FitzRoy

Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych był patronem Konferencji Optymalizacja płynności finansowej, czyli jak zachować i zwiększyć płynność spółki organizowanej przez Fitz Roy, która odbyła się dzisiaj tj. 24 kwietnia 2012 w hotelu Radisson Blue Sobieski w Warszawie.

Konferencja skierowana była do kadr zarządzających przedsiębiorstw, jak również wszystkich zainteresowanych tematyką płynności finansowej. Wykłady koncentrowały się wokół zagadnień i problemów dotyczących sposobów utrzymania płynności finansowej firmy w obliczu skomplikowanej sytuacji na rynku oraz związanym z tym ryzykiem.

Zaproszeni przez Fitz Roy eksperci, tacy jak Krajowy Rejestr Długów, Raiffeisen Bank, Kancelaria Notarialna Skarbiec.biz poruszyli tematy związane z odpowiedzialnością zarządzających względem płynności spółki czy prawnymi aspektami odzyskiwania należności.

Na konferencji wystąpił również Prezes Instytutu Nauk Ekonomicznych i Społecznych i Koordynator Zarządzający Ponadregionalną Siecią Aniołów Biznesu - Innowacja - Przemysław Jura, który poprowadził prelekcję na temat Zarządzania płynnością finansową w inwestycjach Aniołów Biznesu.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami przez jeden z poniższych sposobów lub skorzystaj z formularza kontaktowego

tel: 668 884 020

e-mail: biuro@ines.org.pl

zobacz mapę
Copyright by Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych
projekt i realizacja: Triso.pl