Konferencja PSAB-I w Krakowie

13 października w Krakowie w Grand Hotelu odbyła się konferencja Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu - Innowacja. 

Konferencja PSAB-I poświęcona była anielskim inwestycjom oraz funkcjonowaniu Sieci Aniołów Biznesu w Polsce. Swoją tematyką obejmowała zagadnienia finansowania innowacyjnych firm i pomysłów w województwie małopolskim.

Mamy nadzieję, że zachęciliśmy prywatnych inwestorów do lokowania swoich nadwyżek finansowych w młode, dobrze rokujące przedsiębiorstwa, a osoby, które mają ciekawe, innowacyjne pomysły do przystąpienia do Sieci i zaprezentowania swojego pomysłu Aniołom Biznesu.

„Nasze konferencje mają być swego rodzaju pomocą dla tych wszystkich, którzy chcą uzyskać cennych informacji i porad w zakresie inwestycji i finansów - mówi Przemysław Jura – Koordynator Zarządzający Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu – Innowacja. Jesteśmy jedyną w Polsce Siecią Aniołów Biznesu o zasięgu ponadregionalnym i staramy się szukać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania w każdym regionie Polski”.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na spotkanie z Aniołami Biznesu do Krakowa. Mamy nadzieję, że wiedza zdobyta podczas konferencji, przyczyni się do rozowju Państwa przedsiębiorstw.

Zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konferencjach PSAB-I, które odbędą się 19 i 20 października w Zielonej Górze, 26 i 27 października w Warszawie oraz 8 i 9 listopada w Suwałkach.

Więcej informacji: www.psab.pl

 

Copyright by Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych
projekt i realizacja: Triso.pl