Nadchodzi Era MultiKobiet!

Odważna, elegancka, zadbana i przede wszystkim multizadaniowa - taka jest MultiKobieta XXI wieku! 

Jakie trendy Panują w biznesowych stylizacjach i jak wywrzeć multiwrażenie ? Na to i wiele innych pytań odpowiedziały przebojowe kobiety ze Śląska na pierwszym spotkaniu dla przedsiębiorczych kobiet zorganizowanym przez agencję AndyHoz, MultiBank i Kobiecą Sieć Aniołów Biznesu w Park Hotel Diament w Katowicach.

Warsztaty poprowadziła Pani Małgorzata Ruprich, ekspert kreowania wizerunku. W pierwszej części Panie dowiedziały się jak określić typ urody i dobrać odpowiednią kolorystykę garderoby. Kilka odważnych Pań poddało się analizie kolorystycznej, dzięki czemu dowiedziały się jaki mają typ urody i w jakich kolorach wyglądają najkorzystniej.

Podczas przerwy kawowej do dyspozycji uczestniczek była Pani Izabela Lenartowicz certyfikowany lekarz medycyny estetycznej z Kliniki MedEstetica w Katowicach. Pani doktor udzielała bezpłatnych porad lekarskich oraz wykonywała bezpłatne badanie skóry, co cieszyło się niezwykłą popularnością.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się również Pani Kinga Rulczyńska ze studia fryzur i urody Rulczyński w Katowicach, która specjalizuje się w stylizacji i koloryzacji fryzur. Udzielała cennych porad w zakresie doboru fryzur, a także zadbała o piękne włosy naszych uczestniczek. Pani Kinga mistrzowskim cięciem dokonała kilka metamorfoz podczas wczorajszego spotkania!

Równie dużą popularnością cieszyła się Firma Samanta, która zadbała o uczestniczki wręczając każdej Pani piękny worek na bieliznę a także udzielała konsultacji w zakresie odpowiedniego doboru bielizny. Pani Dorota Sarlej, Stylista Doboru Bielizny oraz współtwórca Akademii Bielizny podczas kilkunastominutowej prelekcji przekazała Paniom 6 kroków jej właściwego doboru.

Panie miały okazję również porozmawiać z Panią Moniką Ziebą, tancerką, trenerką i specjalistką z zakresu turystyki biznesowej i motywacyjnej. Pani Monika udzielała fachowych porad z zakresu właściwego poruszania się i odpowiedniej postawy ciała.

W dalszej części spotkania Pani Małgorzata Ruprich przeprowadziła multiinteresujący wykład  na temat sztuki kamuflażu i modelowania sylwetki fasonem. Pokazała uczestniczkom jak bez ingerencji chirurga stać się szczuplejszą, wyższą i bardziej kobiecą. Na koniec przedstawiła niezbędnik multikobiety czyli kilka prostych zasad jak być Multi!

Na koniec spotkania odbyło się losowanie nagród ufundowane przez MultiBank, MedEsteticę, Firmę Rulczyński, Samantę oraz Monikę Ziębe. Wszystkim Paniom serdecznie gratujemy wygranej!

O zjawiskowe zdjęcia MultiKobiet zadbał sam Robert Nawara. Efekty jego pracy już wkrótce na naszej stronie!

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy 14 marca na konferencję w Warszawie. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie oraz na www.psab.pl

Pozdrawiamy wszystkie MultiKobiety i do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!

 

Organizatorzy:

Copyright by Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych
projekt i realizacja: Triso.pl