Podsumowanie działań 2012

Szanowni Państwo,

Z okazji Nowego 2013 Roku pragniemy złożyć Państwu życzenia wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, jak również siły i wytrwałości w podejmowaniu kolejnych ambitnych wyzwań.

Mamy nadzieję, że będzie to rok wyjątkowych wydarzeń, które będziemy mieli okazję wspólnie realizować, i które zapiszą się grubą kreską na mapie przedsięwzięć społeczno-gospodarczych, wytyczając tym samym nowe trendy i kierunki w budowie nowoczesnej gospodarki.

Za nami rok pełen interesujących aktywności Instytutu w obszarze m.in. inwestycji, innowacji, Transferu Technologii, Aniołów Biznesu, funduszy VC i PE, jak również ekologii, ekonomii i szeroko rozumianej przedsiębiorczości.

Chcielibyśmy z tego miejsca podziękować wszystkim, których mogliśmy gościć na naszych wydarzeniach, którzy towarzyszyli nam nawet w najdalszych zakątkach Polski! Dziękujemy za Państwa obecność, nieocenione wsparcie oraz opiekę merytoryczną i medialną.

Zapraszamy do pobrania krótkiego podsumowaniem roku 2012, czyli o tym, co się u nas działo. 

 

PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ 2012

 

 

 

Rok 2013 otwiera przed nami nowe perspektywy rozwoju. Wierzymy, że współpraca z Państwem - synergia działań, wspólne cele i priorytety, jak również konsekwencja, determinacja i zaangażowanie przełożą się na wysoką skuteczność i wymierne efekty realizowanych przedsięwzięć, co stanie się źródłem obustronnego zadowolenia i satysfakcji.

Współpraca z nami to gwarancja dostępu dowiedzy eksperckiej oraz know-how potrzebnego do realizacji wspólnych projektów. Dzięki nam możliwe staje się dotarcie do bazy innowacyjnych pomysłów oraz kapitału mogącego sfinansować rentowne przedsięwzięcia, uzyskanie fachowej pomocy w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania, znalezienie strategicznego partnera, czy wypromowanie Państwa w środowisku biznesowym.

Indywidualne podejście, elastyczność oraz otwartość na nowe pomysły i rozwiązania, pomaga nam wspólnie tworzyć nową, niepowtarzalną i unikatową jakość, co stwarza doskonałe warunki do budowania konstruktywnych i długotrwałych relacji biznesowych. 

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Copyright by Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych
projekt i realizacja: Triso.pl