PSAB-I Wrocław!

PSAB-I Wrocław! Pieniądze potrzebne od zaraz?

13 listopada br. Ponadregionalna Sieć Aniołów Biznesu – Innowacja organizuje we Wrocławiu konferencję dotyczącą finansowania zewnętrznego pt. „Pieniądze potrzebne od zaraz!”. Każdy pomysłodawca, jak również przedsiębiorca potrzebuje ciągłego finansowania swego projektu. Pieniądze nie leżą jednak na ulicy. Znajdują się w posiadaniu osób i instytucji, które tylko czekają na kompetentnego zarządzającego projektem. Dlatego też zapraszamy Państwa – pomysłodawców i przedsiębiorców – zainteresowanych pozyskaniem finansowania na rozwój działalności na Konferencję Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu – Innowacja.

Celem prelegentów będzie przybliżenie specyfiki danych źródeł finansowania. Nie każde, bowiem źródło jest odpowiednie dla każdego. Jak wybrać właściwe? Na co zwrócić uwagę przy rozmowach o finansowaniu? Na te i inne pytania odpowiedzą zaproszeni eksperci.

Wszystkich zainteresowanych źródłami finansowania projektów, przedsiębiorców oraz osoby posiadające własne pomysły biznesowe, już dziś zapraszamy na konferencję, która obędzie się w hotelu Radisson Blu we Wrocławiu już 13 listopada.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc konferencyjnych, prosimy o wcześniejszą rejestrację. Udział jest bezpłatny.

REJESTRACJA

Wiecej informacji: www.psab.pl

Copyright by Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych
projekt i realizacja: Triso.pl