TechMine Startups #3: technologia zamiast węgla

 

4 grudnia odbędzie się trzecie już spotkanie innowacyjnych przedsiębiorców Śląska – TechMine Startups. To jednocześnie pierwsze urodziny TechMine - społeczności ludzi wierzących, że Śląsk nie tylko węglem stoi.

 

Już po raz trzeci, 4 grudnia (wtorek) o godz. 16:00 w hotelu Campanile w Katowicach, odbędzie się TechMine Startups. W programie są wystąpienia ciekawych prelegentów , rozmowy o inwestowaniu w innowacje oraz szansa dla młodych firm na zaprezentowanie się przed inwestorami w pitch session. Swoje pomysły przedstawią publiczności i gronu kilkudziesięciu inwestorów i aniołów biznesu. To doskonała szansa na znalezienie poważnego partnera, który pomoże  w rozwoju firmy.

Pragniemy zwrócić Waszą uwagę na prezentację Przemysława Jury - Koordynatora Zarządzającego Ponadregionalną Siecią Aniołów Biznesu - Innowacja, który opowie o inwestycjach z punktu widzenia anioła biznesu i poda kilka przykładów zrealizowanych projektów.

 

TechMine Startups to nie pogaduszki, ale biznesowe rozmowy ofinansach, modelach biznesowych, handlu, prawie, marketingu czy inwestycjach. O wszystkim, co jest istotne dla skutecznego prowadzenia firmy. Uczestnicy spotkań znaleźli w TechMine nie tylko wiedzę, ale i nowych partnerów biznesowych.

 

Spotkania TechMine zapoczątkowane zostały w 2011 roku i pod marką tą organizowane jest szereg inicjatyw. Organizacja skupia ludzi, którzy wspólnie budują ekosystem umożliwiający powstawanie, rozwijanie i inwestowanie w innowacyjne firmy. TechMine, współpracuje z lokalnymi organizacjami, uniwersytetem i firmami z regionu.

 

W pierwszych dwóch odsłonach konferencji TechMine Startups wzięło udział 400 uczestników, wśród których znajdowali się głównie przedsiębiorcy, inwestorzy oraz osoby poszukujące finansowania. Młode firmy miały okazję zaprezentować się przed inwestorami a wszyscy mieli możliwość nawiązywania nowych kontaktów i rozmów o biznesie w kontekście technologii i innowacji. Podobnie będzie tym razem.

 

Podczas wszystkich spotkań, społeczność TechMine stawia na realną dyskusję, konstruktywną krytykę i wspieranie dobrych inicjatyw, aby promować przedsiębiorczość innowacyjną w regionie.

 

Więcej informacji oraz agenda spotkania dostępne są na http://startups.techmine.pl

 

Tego dnia na Śląsku zamiast węgla będziemy wydobywać technologie!

 

Informacje organizacyjne:

Data: 04 grudnia 2012r.

Godziny: 16.00-20.00

Prezentacja startupów:19.00

Miejsce: Katowice, Hotel  Campanile

Kontakt dla prasy: Łukasz Zjawiński  tel. (32) 720 23 25

Rejestracja: przez formularz na stronie http://startups.techmine.pl/rejestracja/  - uczestnictwo jest bezpłatne.

 

Partnerem TechMine Startups ver.3 jest Ponadregionalna Sieć Aniołów biznesu - Innowacja

 

Copyright by Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych
projekt i realizacja: Triso.pl