VIII Kongres MBA

Szanowni Państwo,

W imieniu Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, po raz ósmy mamy zaszczyt zaprosić do udziału w VIII Międzynarodowym Kongresie MBA. Tegoroczna edycja Kongresu odbędzie się w dniach 18 – 20 maja 2012 roku w Krakowie i skupi środowisko MBA z Polski i świata. Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych objął honorowy patronat nad tym wydarzeniem.


Celem Kongresu MBA jest budowanie aktywnej platformy współpracy i wymiany doświadczeń w dziedzinie zarządzania. W wydarzeniu tym co roku uczestniczy blisko 200 osób, głównie managerowie wyższego i średniego szczebla, legitymujących się tytułem Master of Business Administration.
VIII Międzynarodowy Kongres MBA odbywać się będzie pod hasłem „Odnieść sukces w wymagających czasach”, a jego tematyka obejmować będzie wyzwania, przed jakimi stają polskie i zagraniczne firmy w okresie turbulencji makroekonomicznych.


Program merytoryczny kongresu obejmować będzie prezentacje wybitnych specjalistów ze świata biznesu, a jego głównymi elementami będą cztery panele dyskusyjne:
•    Panel Azjatycki – Konfucjanizm, czyli skąd się biorą azjatyckie tygrysy
•    Panel Zarządzanie – Sztuka Kryzysu – veni, vidi, vici
•    Panel Innowacje – Innowacje - jak z tego zrobić biznes?
•    Panel Energetyka – Między węglem a atomem       

 
Dodatkowo, uczestnicy wezmą udział w Study Visits w takich firmach jak Motorola, Coca-Cola, Kampania Piwowarska, Silgan White Cap, Krakowski Park Technologiczny czy Nokia Siemens Networks, które są przykładem ciekawych modeli zarządzania.
Całość uzupełni program towarzyszący. W piątek zapraszamy na wieczorną Galę połączoną z aukcją charytatywną,  w sobotę na Wieczór MBA - Dzieci Kwiaty World Wide oraz Koncert "Wspieramy młode Talenty - Igor Marinow". Tradycyjnie na zakończenie Kongresu odbędzie się familijna impreza golfowa. Wśród atrakcyjnych nagród wycieczka do Kenii. Szczegółowy program godzinowy na stronie Kongresu.


Rejestracja trwa do 13 maja 2012, a formularz REJESTRACJI ONLINE znajduje się na stronie kongresu www.kongresmba.pl


Jest nam miło poinformować że Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych objął kongres patronatem honorowym, a instytucje z nami współpracujące otrzymają 10 % zniżki na uczestnictwo w tym wydarzeniu.
 

Szczegóły: www.kongresmba.pl

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Copyright by Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych
projekt i realizacja: Triso.pl