Obszary aktywności

Fundacja INES jest "think tankiem", tj. niezależną organizacją pozarządową tworząca idee i programy dla życia gospodarczego i społecznego w Polsce. INES jest organizacją prywatną, niekomercyjną i niezależną.

Od samego początku funkcjonowania INES, działalność fundacji jest zgodna z wysokimi standardami Unii Europejskiej, co pozwala na korzystanie z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej przy realizacji części projektów oraz nawiązywanie współpracy z organizacjami zagranicznymi.

Posiadany przez INES zespół ekspertów w takich dziedzinach jak: prawo, finanse, ekonomia, ekologia czy socjologia, jest jednym z największych atutów organizacji. Eksperci ci, posiadają w swoim dorobku wiele lat pracy, doświadczeń i sukcesów w krajach Unii Europejskiej w organizacjach o różnym profilu działalności. Do tej pory, Fundacja INES zakończyła z pozytywnym wynikiem wiele projektów badawczych, naukowych, szkoleniowych oraz rozwojowych, realizując projekt od fazy koncepcji, poprzez jego przygotowanie, realizację i ewaluację.

 

Fundacja INES świadczy usługi takie jak doradztwo, pomoc i szkolenia w zakresie transferu technologii, nabywania i ochrony wartości niematerialnych i prawnych, a także z korzystania z norm i regulacji, w których są one osadzone.

Zapraszamy do współpracy!

Copyright by Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych
projekt i realizacja: Triso.pl