Partnership Investments

 
Partneship Investments jest nowym na polskim rynku finansowym przedsiębiorstwem, którego celem jest tworzenie funduszy kapitałowych. Marka powstała z inicjatywy Instytutu Nauk Ekonomicznych i Społecznych.
 
Firma kieruje swoją ofertę do następujących grup:
 
1. Kapitałodawcy instytucjonalni – podmioty branżowe, które oprócz oczywistych aspektów finansowych, mogą cenić efekt synergii ze spółkami portfelowymi, lub wręcz dążyć do budowy branżowego portfela inwestycyjnego, którego celem jest wykorzystanie/ewolucja struktur firmy-matki.
 
2. Kapitałodawcy indywidualni z Polski i z zagranicy, którzy chcą zainwestować kapitał w fundusze typu Venture Capital, o dużym potencjale zwrotu.
 
3. Podmioty instytucjonalne finansowe z zagranicy – to firmy, które chcą wejść ze swoim kapitałem na rynek polski.
 
Partnership Investments jest spółką ukierunkowaną na długoterminowe budowanie wartości, dlatego zdecydowana większość korzyści finansowych wynikających ze współpracy z Klientami firmy, uzależniona jest od sukcesu inwestycyjnego wspólnie zakładanych funduszy kapitałowych. Rola Partnership Investments po powołaniu struktur prawnych i kadrowych danego funduszu jest początkiem współpracy, która ma na celu osiągnięcie ponadprzeciętnych stop zwrotu w wyniku wyjść kapitałowych z przeprowadzonych inwestycji.
 
Kontakt:
www.partnership-investments.pl
 
ul. Ostrowskiego 30/140
53-238 Wrocław

biuro@partnership-investments.pl

 
Copyright by Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych
projekt i realizacja: Triso.pl