Portale

QBusiness.pl  -  Biznesowy Serwis Informacyjny jest internetowym źródłem informacji  gospodarczych: aktualności,  opinii, komentarzy i wypowiedzi  ekspertów, wywiadów z ciekawymi osobami, informacji o rynkach finansowych, inwestycjach, firmach i ich ofertach, menedżerach. Publikowane są także profesjonalne raporty branżowe oraz  specjalistycznych artykułów z zakresu rynku pracy, prawa i finansów. W ramach portalu organizowane są także spotkania biznesowe we Wrocławiu. Właścicielem i wydawcą portalu jest agencja informacyjna QBusiness Media.

 

 

Inwestycje w innowacje jest profesjonalnym portalem biznesowym. Celem portalu jest promocja innowacji oraz przedsiębiorczości. Łączymy partnerów biznesowych poprzez publikację ogłoszeń oraz wizytówek w katalogu firm i instytucji. Oferujemy ogłoszenia m.in. w takich kategoriach jak: szukam inwestora, zainwestuję, sprzedam firmę czy oferty pracy. Stawiamy na rzetelność i profesjonalizm, przez co nasza wiarygodność wśród użytkowników portalu rośnie. Wierzymy, że to jedyna droga do sukcesu. Dołącz do nas i promuj swój biznes.”

 

 

 

IPO SA od 2007 roku jest firmą consultingową wyspecjalizowaną w rynku kapitałowym i finansowym. Oferuje klientom doradztwo w zakresie pozyskania kapitału, usługi public & investor relations oraz szereg narzędzi dotarcia do klientów i inwestorów, m.in. portal IPO.pl, NoweBiuro.pl, Excluzive.pl, raporty finansowo-biznesowe, organizację czatów giełdowych i biznesowych, konferencji, seminariów, kongresów dla zarządów spółek i inwestorów oraz salony inwestycyjne. Od grudnia 2010 roku IPO SA jest notowana na rynku NewConnect.

Spółka posiada doświadczenie, które zdobyła nie tylko dzięki profesjonalnym pracownikom, ale również dzięki współpracy z prestiżowymi klientami i partnerami. Należą do nich: Giełda Papierów Wartościowych, Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, PKPP Lewiatan, media biznesowe takie jak TVN CNBC, TV Biznes, Money.pl, Onet.pl oraz wiele innych.

Jako spółka giełdowa oraz Autoryzowany Doradca NewConnect IPO SA oferuje swoim klientom kompleksowe doradztwo w zakresie pozyskania kapitału z rynku giełdowego oraz komunikacji z inwestorami. Profesjonalnie przeprowadza Emitentów przez wszystkie etapy przygotowania do IPO oraz wspiera w wypełnianiu obowiązków informacyjnych i komunikację po debiucie giełdowym. Głównym celem działalności jest kompleksowa obsługa nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych.

 

 

MamStartup.pl to największy w Polsce serwis w całości poświęcony tematyce startupów oraz przedsiębiorczości internetowej. Stworzony został z myślą o młodych przedsiębiorcach wkraczających na rynek z pomysłami na biznes internetowy, a także o inwestorach i instytucjach wspierających innowacyjną gospodarkę.
Znajdziesz tam świeże informacje ze świata startupów, wywiady z najciekawszymi osobami w branży oraz wypowiedzi ekspertów. Z darmowego poradnika dowiesz się, jak rozwijać i skutecznie promować swój biznes w internecie.

 

 

PPPortal.plto platforma internetowa, poruszająca tematykę partnerstwa publiczno-prywatnego. Platforma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku i zgodnie z założeniem, jest miejscem, w którym zarówno partnerzy publiczni, jak i prywatni, znajdą najważniejsze, interesujące ich materiały. PPPortal.pl pragnie pełnić funkcję animatora rynku PPP w Polsce, poprzez realizację własnych, autorskich akcji promujących ideę rozwoju partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce. W portalu znaleźć można zarówno fachowe materiały merytoryczne, jak i treści dziennikarskie. Te pierwsze, to przede wszystkim felietony i porady specjalistów, poradnik „Umowa PPP”, raporty. Na dziennikarską część serwisu składają się m.in. wywiady z partnerami publicznymi, prywatnymi i doradczymi, studia przypadków – rozwijających się inwestycji, aktualności.

 

 

Niezależny portal finansowo - gospodarczy, jeden z największych portali finansowych w Polsce. Skierowany jest do biznesmenów, managerów, specjalistów, kadry zarządzającej, inwestorów indywidualnych oraz wszystkich szukających pełnej wiedzy na temat możliwości inwestowania pieniędzy.

 

Biznesowaturystyka.pl – portal nowych potrzeb. Powstał w odpowiedzi na dynamiczny rozwój Śląska i Katowic, jako centrum turystyczno – biznesowego. Śledzi tematy związane z innowacjami, przedsiębiorczością, otoczeniem biznesu, ekonomią, nowymi technologiami, szkolnictwem wyższym i jego powiązaniami ze środowiskiem biznesowym, podróżami, atrakcjami turystycznymi, rozwojem regionów. Skupia czytelników, zainteresowanych aktywnościami i procesami, które generują ruchu turystyczno – biznesowy, co sprawia, że grono odbiorców jest zarówno szerokie, jak i zróżnicowane. Biznesowaturystyka.pl to aktualne informacje na temat branży hotelarskiej, biznesu, finansów, innowacji, inwestycji, kultury, eventów, targów, konferencji. W najbliższej przyszłości oferta portalu zostanie wzbogacona o ogólnopolską bazę hoteli z możliwością rezerwacji on – line, kalendarz konferencji i targów.

 

 

Copyright by Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych
projekt i realizacja: Triso.pl