Prasa

Gazeta Bankowa” jest opiniotwórczym miesięcznikiem obecnym na rynku prasowym od 1988 roku. Magazyn zawiera esencję wiedzy z dziedziny finansów i gospodarki, wyselekcjonowane treści, wywiady z osobistościami, a także raporty, prognozy, rankingi i felietony. Miesięcznik to również forum dyskusji znanych ekonomistów, analityków i ekspertów z różnych dziedzin biznesu. Tytuł cechuje się fachowością i wysoce specjalistyczną wiedzą. Kontrowersyjne tematy, niebanalne zagadnienia oraz dociekliwość i precyzja prezentowanych wiadomości, wyróżnia zespół redakcyjny na tle innych czasopism branżowych. Na kanwie doświadczeń i wiedzy „Gazety Bankowej” powstał Portal finansowy GB.pl, gdzie doświadczona kadra dziennikarska cyklicznie komentuje i zdobywa najbardziej wartościowe informacje z dziedziny finansów i biznesu. Zapraszamy do lektury naszego miesięcznika i odwiedzenia portalu www.gb.pl.

 

Magazyn Proseed to praktyczne strony zakładania i prowadzenia skalowalnego biznesu, finansowania przedsięwzięć oraz budowania przewagi konkurencyjnej.Prezentujemy ludzi znanych i przedsiębiorczych, zdradzamy ich sposoby na sukces. Przedstawiamy skuteczne modele biznesowe, ciekawe rozwiązania i trendy rynkowe.

 

 

Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw to ogólnopolski miesięcznik ekonomiczny adresowany do przedsiębiorców, właścicieli firm i tych, którzy interesują się polskim biznesem.
Obok wersji drukowanej prowadzimy serwis internetowy www.gazeta-msp.pl, na którym znajdą Państwo artykuły w formie elektronicznej, porady ekspertów i aktualności rynkowo-giełdowe oraz portal wymiany informacji handlowej www.biznes2biznes.com, czyli platformę współpracy małych i średnich firm, która kojarzy partnerów gospodarczych oraz ułatwia nawiązywanie kontaktów biznesowych, poprzez udostępnienie miejsca na przedstawianie swoich ofert oraz umożliwianie użytkownikom ich przeglądania.

 

Pismo Fundusze Europejskie to jedyny na rynku ekspercki tytuł poświęcony zagadnieniom dofinansowania rozmaitych przedsięwzięć z dotacji unijnych. Fachowe teksty towarzyszą przedsiębiorcom i samorządowcom podczas całej drogi pozyskiwania funduszy: od aplikowania po nie po ich rozliczanie. Pismo wskazuje także inne źródła, z jakich mogą korzystać beneficjenci: granty rządowe, dotacje zwrotne, dotacje brukselskie i inne. Na portalu www.fundusze-europejskie.pl znaleźć można także szereg aktualnych informacji o konkursach, konferencjach i innych wydarzeniach, jakie mogą zainteresować aktualnych i potencjalnych beneficjentów.

 

 

Copyright by Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych
projekt i realizacja: Triso.pl