Obrazy drukowane na płótnie – moda na „canvasy”

Reprodukcja Van Gogha w salonie
Jakie obrazy wybrać do sypialni, a jakie do salonu?
24 czerwca 2022
Salon z czerwoną cegłą
Ściana z czerwonej cegły w salonie – pomysł na salon z cegłą
27 października 2022
Obraz canvas na ścianie

Obrazy drukowane na płótnie canvas to doskonałe dekoracje ścienne, które w ciekawy sposób odmienią każde wnętrze. Ze względu na swój styl i wygląd nie wymagają stosowania oprawy, tworząc skończony wzór gotowy do powieszenia na ścianie. Biorąc pod uwagę szeroki wybór wielu różnych ciekawych wzorów i motywów, można je dopasować w zasadzie do wszystkich aranżacji wnętrz. To idealne rozwiązanie, które ciekawie urozmaici każdą jadalnię, salon czy sypialnię. Stąd też z pewnością nie dziwi nikogo swoista moda na canvasy. Czym charakteryzują się te obrazy?

Obrazy drukowane na płótnie canvas 

Obraz na płótnie to element wystroju charakteryzujący się wysoką estetyką oraz starannością wykonania. Doskonale odwzorowuje zawarte na nim kolory oraz wzory. Pomimo swojego klasycznego charakteru zachwyca nowoczesnymi nadrukami dopasowanymi do najnowszych trendów wnętrzarskich. Są to grafiki o różnej kolorystyce czy charakterze, a także o dowolnym rozmiarze, dlatego też będą one odpowiednim uzupełnieniem wielu aranżacji. To w pełni unikatowe propozycje, które cechują się najwyższą jakością wykonania.

Wyglądają jak ręcznie malowane, dzięki czemu doskonale odwzorowują klasyczne obrazy. To ciekawa alternatywa dla tapet ściennych i naklejek, którą w prosty sposób można wymienić na inny model, bez konieczności zmiany wyglądu wnętrza. 

Czym charakteryzują się obrazy drukowane na płótnie?

Wysokiej jakości nadruki cyfrowe pozwalają przenieść dowolną grafikę na płótno. Jest to zdecydowanie największa zaleta tych obrazów, która wpływa na ich popularność. Dzięki nim możemy bowiem stworzyć dowolne kreacje i zastosować je w swoich wnętrzach. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, będą idealnie odwzorowywać piękno obrazów oraz nie ulegną szybkiemu zniszczeniu. To świetne rozwiązanie, które pozwoli ciekawie odmienić każde wnętrze. Jeśli szukasz niebanalnych dodatków do swoich aranżacji, zdecydowanie warto przyjrzeć im się bliżej.

Stylowy obraz na płótnie wspaniale wpłynie na klimat. Możesz wybierać spośród wielu wzorów przedstawiających motywy florystyczne, naturę oraz abstrakcję, oraz dowolnie zestawiać je ze sobą. Jest to naprawdę świetne rozwiązanie, które sprawdzi się w salonie, jadalni, sypialni, pokoju dziecka, a także każdym innym miejscu. W bogatej kategorii wzorów znajdziemy bowiem wiele różnych motywów w różnej kolorystyce. Warto postawić na niebanalne wzory geometryczne i abstrakcyjne, które obecne są w wielu trendach aranżacji wnętrz. 

Obraz na płótnie to skuteczny sposób na to, aby odmienić swoje wnętrze

Coraz częściej poszukujemy nowych rozwiązań w skutecznej dekoracji wnętrz. Doskonałym wyborem jest wybór obrazów drukowanych na płótnie canvas. Sprawdzą się one zarówno w nowoczesnych, jak i również klasycznych aranżacjach. Warto dopasować ich wzory do kolorystyki i wystroju danych wnętrz. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, będą zdobić je przez długi czas. Są o wiele bardziej atrakcyjne niż tradycyjne obrazy czy plakaty. Dlaczego więc nie zaprosić ich do dekoracji swoich wnętrz? 

Ewa Pakulska
Ewa Pakulska
Jestem Ewa. Kocham dobry design i metamorfozy wnętrz. Lubię koty i z nimi dzielę przestrzeń. Zapraszam na mojego bloga o wnętrzach, zainspiruj się i znajdź coś dla siebie.

Komentarze są wyłączone.